خانواده ابزارسرا

نزدیک به سه دهه ماندگاری و حفظ پویایی ابزارسرا در تمام این سال‌ها حاصل آگاهی از نقش و جایگاه اساسی خود در صنایع مختلف است که آن را در قالب ماموریت و چشم انداز شرکت ابزارسرا به شرح ذیل مکتوب نموده است:

چشم انداز ابزارسرا

اعتبار و اصالت ابزارسرا الویت اول برای کارکنان است

تهیه و ارائه ابزارهای عالی به مشتری همراه با خدمات با کیفیت و موردنیاز

متعهد به ایجاد شرایطِ شکوفاییِ استعدادهای کارکنان

حامی و فعال در زمینه آموزش، حفظ محیط زیست، قانون‌مداری، کارآفرینی و اطلاع‌رسانی

ماموریت ابزارسرا

ارائه تخصص و تجربه بالا در تامین انواع ابزار و خدمات مربوطه برای مصرف کننده خانگی تا صنعتگر حرفه‌ای ایرانی

توجه اساسی به نیاز اصلی مشتری و ارائه پیشنهاد ابزار بر اساس آن

حمایت و پیشتیبانی مستمر مشتری، پس از خرید

ایجاد تجربه ارزشمند و راحتی در مسیر خرید و استفاده از ابزار

ارزش‌های ابزارسرا

شغل و حرفه نقش بسیار پررنگی در هویت فردی و اجتماعی انسان امروز دارد. این موضوع به حدی است که بیشترین سهم از زمان مفید هر فرد در طول روز به صورت مستقیم یا غیر مستقیم به زندگی حرفه‌ای تخصیص یافته است. آرامش، احترام، یادگیری، موفقیت و احساس مفید بودن و خوشنودی از گذران عمر در کنار استقلال مالی؛ آن چیزهایی هستند که یک شغل و محیط کاری خوب می‌تواند برای یک فرد فراهم نماید. در همین راستا در سال 1386 ارزش‌های مهم برای همکاران شرکت ابزارسرا شناسایی و در کتابچه‌ای تحت عنوان ارزش‌ها یا اصول فرهنگ‌ کاری ابزارسرا، مکتوب شدند. چکیده ای از این کتابچه به شرح ذیل می‌باشد:

– احترام، اعتماد متقابل و قدردانی از یکدیگر: یعنی همه ما فارغ از جایگاه شغلی اصول احترام متقابل، اعتماد و قدردانی از یکدیگر را سرلوحه کار خود قرار داده ایم.

– بهبود مستمر: ما همواره سعی می‌کنیم با ارزیابی عملکرد، رفتار و دانش خود در مسیر بهتر شدن قرار گیریم.

– تعهد و مسئولیت‌پذیری: ما نسبت به حقوق خود، سازمان و دیگر همکارانمان مسئولیم.

– حقیقت‌جوئی و پذیرش حقایق: تصمیمات ما در ابزارسرا با تکیه بر داده‌های معتبر و حقایق است.

– کارگروهی و نتیجه‌گرایی: ما با اشتراک اطلاعات و دانش خود با دیگر همکاران و پذیرش نظرات آنها مسائل را به صورت گروهی تحلیل و رفع می‌کنیم.

– مشتری‌گرایی و رابطه برد-برد: ما می‌دانیم که تامین نیازها و انتظارات مشتریان برای ما نتیجه برد- برد به همراه داشته و موجب موفقیت خانواده ابزارسرا می‌گردد.

شرکای تجاری

ابزاسرا دارای شرکای استراتژیک بسیار قوی و تخصصی، نمایندگی برندهای معتبر جهانی، روابط محکم با تولیدکنندگان برتر ابزار در سراسر دنیا، ارتباطات اصیل و دیرینه با صنایع مختلف ایرانی، با نیروی انسانی کارآزموده و متعهد است که ابزارسرا را به نامی آشنا، معروف و محبوب در جامعه مبدل کرده است. شرکت ابزارسرا از زیرمجموعه‌های گروه توسعه بوتان، با سابقه 27 سال فعالیت در تامین و فروش ابزار، در سال 1375 تاسیس شد. ابزارسرا سرمایه‌ای برآمده از سالها تجربه و تخصص است که به عنوان تنها نمایندگی رسمی شرکت بوش آلمان در ایران، همواره در مسیر بهبود و مدیریت کیفیت کالا و خدمات خود گام برداشته است. همچنین ابزارسرا، به عنوان بزرگترین و معتبرترین نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ابزارهای کارچر، اولئومک و دیگر برندهای معتبر اروپایی و آسیایی فعالیت می‌کند. و نیز در راستای ایجاد رونق و گشایش اقتصادی، در مسیر حمایت از کالای ایرانی و تولید ایرانی محصولات ایمنی، الکتریکی، شیمیایی و باغبانی با برند ABZ را ارائه می‌کند.

شرکت بوتان کالا

شرکت کالا و خدمات مهندسی بوتان، زیر مجموعه‌های گروه بوتان می‌باشد که فعالیت خود را، سال 1383 آغاز نموده است. این شرکت با در اختیار داشتن نمایندگی فروش تعداد زیادی از معتبرترین تولید کنندگان اروپائی و آمریکائی، به واردات و عرضه ماشین آلات و تجهیزات و اجرای پروژه‌های  EPC، در بخش‌های زیر می‌پردازد:

 •  تامین و تدارک تجهیزات خاص موردنیاز صنایع نفت، گاز و پتروشیمی
 • تامین تجهیزات مرتبط با سیالات تحت فشار و سوخت‌رسان هوایی
 •  ارائه امور مشاوره و طراحی مهندسی
 • تامین تجهیزات و ملزومات پروژه
 •  ارائه خدمات ساخت، نصب و راه اندازی پروژه به صورت Turnkey
 •  انجام خدمات بازدید دوره‌ای
 •  ارائه سرویس‌های تعمیرات نگهداری
 •  ارائه سرویس خدمات مهندسی و مدیریت فنی
 • سرویس‌های آموزش پرسنل و اپراتوری
 •  طراحی و اجرا پروژه‌های مرتبط با سیالات تحت فشار و اتمسفریک

شرکت سی‌بی‌ران (CBiran)

شرکت سی‌بی‌ران در سال 1378 به عنوان یک شرکت بازرگانی صنعتی توسط شرکت کانادایی CB (با بیش از 70 سال سابقه توزیع محصولات صنعتی و ارائه خدمات مرتبط در آمریکای شمالی) و با پشتوانه شرکت بوتان در ایران تاسیس شد. این شرکت در ایران به عنوان یکی از زیر مجموعه های گروه صنعتی بوتان و شرکت همگروه ابزارسرا مشغول به فعالیت می باشد.

فعالیت‌های اصلی شرکت CBiran عبارتند از:

 •  تامین قطعات و تجهیزات صنعتی
 • پشتیبانی و خدمات پس از فروش 
 • مشاوره و ارائه خدمات فنی و مهندسی 
 • طراحی و تولید تجهیزات خاص 
 • بازدید از تجهیزات و ارائه خدمات تعمیر و نگهداری 
 • آموزش و انتقال تجارب و دانش فنی

مسئولیت اجتماعی

در شرکت ابزارسرا، ما معتقدیم که مسئولیت اجتماعی یک اصل راهنما است که فعالیت‌های ما را هدایت می‌کند. ابزارسرا اهمیت آموزش و پیشرفت شغلی را درک می‌کند، به همین دلیل جلسات و کارگاه‌های آموزشی منظمی را برای کارکنان و سایر افراد جامعه ارائه می‌کند. برنامه های آموزشی ما، کمک می‌کنند تا مهارت‌های خود را توسعه دهید و با آخرین پیشرفت‌های صنعت، به روز بمانید.

ما بر این باوریم که پیشرفت جامعه ما، پیشرفت ما محسوب می‌شود. در همین مسیر همراهان خود را تشویق می‌کنیم تا با ما، کسب و کار خود را رشد و توسعه دهند. در ابزارسرا، مسئولیت اجتماعی فقط یک برنامه شرکتی نیست، بلکه یک روش زندگی محسوب می‌شود. ما متعهد و مشتاق به ایجاد تأثیر مثبت بر کارکنان، مشتریان و جامعه خود هستیم و به تلاش و کوشش در این مسیر ادامه خواهیم داد.

رشد-فردی-شغلی-و-حرفه-ای