شبکه نمایندگی  شرکت ابزارسرا

شرکت ابزارسرا دارای وسیع ترین شبکه نمایندگان حرفه ای در زمینه ابزار، مواد شیمیایی و چسب در میان برند های مطرح ایران می باشد. بیش از 300  نماینده دررابطه با گروه های محصولات ابزاربرقی، تجهیزات شستشوی ، چسب و مواد شیمیایی،  ابزاردستی و متعلقات،  در سراسر ایران از طرف این شرکت فعال هستند که از این تعداد 70 نماینده در تهران و 230 نماینده در دیگر استان ها آماده ارائه خدمات به مشتریان محترم می باشند.

Dealer Picture

جدول تعداد نمایندگان شرکت ابزار سرا در استانهای در کشور:

نام استان

تعداد نمایندگان

نام استان

تعداد نمایندگان

اردبيل

5

خوزستان

16

اصفهان

12

زنجان

5

البرز

5

سمنان

7

ايلام

1

سيستان وبلوچستان

5

آذربايجان شرقي

15

فارس

22

آذربايجان غربي

9

قزوين

3

بوشهر

13

قم

2

تهران

72

كهكيلويه و بويراحمد

2

چهارمحال  بختياري

2

کردستان

1

خراسان جنوبي

2

کرمان

12

خراسان رضوي

20

کرمانشاه

7

خراسان شمالي

1

گلستان

3

گيلان

8

هرمزگان

6

لرستان

2

همدان

5

مازندران

20

يزد

9

مرکزي

7

  

   گسترش کانال های توزیع و فروش

 سادگی و دسترسی پذیری در ارائه محصولات و خدمات به مشتریان و مصرف کنندگان همواره از دغدغه های اصلی شرکت ابزارسرا بوده است. از این رو و با هدف نزدیک شدن به مصرف کننده نهایی و آگاهی از نیازهای وی، ابزارسرا فقط به شبکه نمایندگی اکتفا نکرده وکانال های توزیع جدید خود را که شامل فروش از طریق فروشگاه های زنجیره ای، فروش مستقیم، فروش خرده فروشی (مویرگی) و فروش اینترنتی است را راه اندازی نموده. توزیع کالاها از این طرق نه تنها آسان تر بلکه کم هزینه تر و مطمئن تر خواهد بود.

 

 

حضور ابزارسرا در  فروشگاه های زنجیره ای

شرکت ابزار سرا تمرکز خود را  بر فروشگاه های زنجیره ای نیز نهاده و برای تامین کالاهای مورد نیاز خانگی (جعبه ابزار ، بخارشوی و…) تصمیم به استقرار نیروهای فروش ابزار سرا در 19 فروشگاه زنجیره ای تهران و 59 فروشگاه زنجیره ای در شهرستان ها گرفته است. فروشگاه هایی نظیر : شهروند، هایپرستار، هایپرمی و هایپرسان (نجم).

    

فروش از طریق شبکه مویرگی ابزارفروشان

در طرحی جدید از شرکت ابزارسرا  شبکه ای مویرگی متشکل از ابزارفروشان کوچک که قرارداد نمایندگی ندارند شکل گرفته که تعدادشان مستمرا روبه افزایش می باشد.  این شبکه ها شامل 150  ابزارفروش در تهران ، حومه و البرزهستند که روزانه در مسیرهای مشخص توسط کارشناسان فروش شرکت ابزارسرا ویزیت شده و امکان انتخاب کالا از نزدیک و دریافت آن بطور همزمان را به وجود آورده است.